#

Het Team

Het team van Poppodium Boerderij bestaat uit:

Arie Verstegen
Directie & Hoofd Programmering
Mail naar directie@boerderij.org

Herman Kuiper
Administratie
Mail naar boekhouding@boerderij.org

Paul Kamer
Bedrijfsleider & Facilitair Manager
Mail naar paul@boerderij.org

Janine Karlas
Marketing & Beleid
Mail naar janine@boerderij.org

Boris Stipdonk
Hoofd Techniek
Mail naar boris@boerderij.org

Tessa Kampman
(Pre-)Productie
Mail naar production@boerderij.org

Miranda Gosenson
Ticketing & Programmering Podiumcafe
Mail naar administratie@boerderij.org

Sandra van Tilburg
Publiciteit & Assistent Programmering
Mail naar sandra@boerderij.org

Maartje Dekker
Combinatiefunctionaris Educatie
Mail naar educatie@boerderij.org

Alice Bakker
Huishoudelijk Medewerker
Mail naar alice@boerderij.org

Foto: Marcel Boshuizen