-
4œMEN
4œMEN is een Zoetermeerse Coverband die in september 2011 is gestart. Dolf Vlek en Anne Kamstra, twee muzikanten die al lange tijd samenwerken, vonden de tijd rijp voor een nieuw project. Met het idee: "leeftijd speelt geen rol bij het maken van muziek" is 4œMEN ontstaan. Een band met veel humor en enthousiasme. Bestaande uit twee oude rotten met veel ervaring en daarnaast een stel jonge, zeer muzikale honden. Drums, vocals en gitaar met een gemiddelde leeftijd van 25 jaar en bass en toetsen gemiddeld 65. Na drie maanden stonden ze voor het eerst op het podium en dat smaakte naar meer. Al snel volgden meer optredens op bedrijfsfeesten, partijen, kroegen, podiumcafé's en diverse restaurants. Inmiddels met een groter repertoire aan soul, blues, pop, jazz en rock is de band klaar voor nog veel meer feestjes. Want voorop staat dat muziek maken een feest is!
-
Haydon
Haydon is een energieke, excentrieke en erg bijzondere band. Met veel karakter maakt Haydon geen alledaagse nummers maar creëren zij muziek op hun eigen manier. Zij brengen rock naar een geheel nieuw level. Met invloeden van Rage Against the Machine en Paramore heeft Haydon een geheel eigen geluid gevormd en combineren zij pop en rock met veel creatieve effecten in de zang, bas en gitaar.
-
Julius Philips
Julius Philips is een getalenteerde singer/songwriter die met zijn ukelele dansbare en sfeervolle muziek creëert. Samen met zijn band, bestaande uit Ivo van Elburg (drums) en Robin Kraag (bass), speelt hij een repertoire wat gaat van country tot jazz. De band is afkomstig van de Nederlandse Pop Academie, waar de muzikanten elkaar hebben ontmoet. Laat je verassen door de meeslepende muziek van Julius en zijn band.
Afstudeerpresentatie Robin Kraag
In het kader van zijn afstuderen aan de MBO opleiding Muziek, presenteert Robin Kraag vanavond drie bands waarin hij zelf ook acte de présence zal geven: 4 1/2 MEN, Haydon en Julius Philips.